• Dolar
  Dolar 0.00 %
 • Euro
  Euro 0.00 %
 • Gram Altın
  Gram 0.00 %
 • Çeyrek Altın
  Çeyrek 0.00 %
 • Bitcoin
  Bitcoin 0.00 %
 • Ethereum
  Ethereum 0.00 %

Bingx, akıllı dijital ödemeler için Mercuryo ile ortaklığını duyurdu


Bingx, akıllı dijital ödemeler için Mercuryo ile ortaklığını duyurdu
27 Şubat 2023, 14:03

Kripto borsalarından BingX, akıllı dijital ödemeler için Mercuryo ile ortaklığını duyurdu. İki şirket iş birliği ile dünya çapındaki müşteriler için güvenli, hızlı ve kullanımı kolay çözümler sunarak, dijital ödeme ortamını dönüştürmeye hazırlanıyor.

Ortaklık sonucunda BingX kullanıcıları geleneksel ödeme yöntemlerinden, daha hızlı ve daha güvenilir olan sorunsuz bir ödeme yöntemine geçmiş olacak. Bu iş birliğinin bir diğer faydasının da KYC token paylaşımı olduğu belirtildi. Sorunsuz kullanıcı KYC paylaşımı için SumSub belirteçlerini etkinleştirecek ve bu da ikinci bir doğrulamadan tasarruf edilmesine yardımcı olacak. Mercuryo'nun ortaklıklarının ve BingX ekibinin yakın iş birliği sayesinde müşteriler artık çifte doğrulamayı atlayarak kripto para satın alabilecekler.

CARRİNGTON: DİJİTAL ÖDEMELERİ BASİTLEŞTİRMEYİ HEDEFLİYORUZ

“Müşterilerimize yenilikçi ve güvenli bir ödeme çözümü sunmak için Mercuryo ile ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz” diyen BingX Halkla İlişkiler ve İletişim Direktörü Elvisco Carrington, “Bu iş birliği ile dijital ödemeleri basitleştirmeyi ve müşterilerimize daha hızlı, daha güvenli ve daha uygun bir işlem yöntemi sunmayı hedefliyoruz. Birlikte çalışarak bunu gerçekleştirebiliriz ve gerçekleştireceğiz” ifadesini kullandı.

KOZYAKOV: ÇABALARIMIZ KRİPTO DESTEKLİ ÇÖZÜMLERİN BENİMSENMESİNİ HIZLANDIRACAK

Mercuryo'nun CEO'su Petr Kozyakov ise müşterilere sorunsuz fiat ödeme seçenekleri sunmak için BingX ile ortaklık yapmaktan heyecan duyduklarını kaydederek, "Ortak çabalarımız yalnızca dijital ödeme endüstrisini dönüştürmekle kalmayacak, aynı zamanda dünya çapında kripto destekli çözümlerin benimsenmesini hızlandıracak. BingX'in bir endüstri lideri olma taahhüdü, ekiplerinin müşterilere hizmet vermesi ve müşteri sadakatini artırması için birinci sınıf çözümler sunmamız konusunda bize ilham veriyor” dedi.

MERCURYO HAKKINDA

Mercuryo, hem fiat hem de kripto dünyasından işletmelere tek API entegrasyonu yoluyla erişilebilen çok çeşitli finansal hizmetler ve ürünler sunarak ödeme yapma kolaylığını yeniden icat eden küresel bir ödeme altyapısı platformudur. 2018'deki başlangıcından bu yana Mercuryo, Fiat Ödeme Giriş ve Çıkışı (Fiat Pay InOut), BaaS (BankingasaService Hizmet olarak Bankacılık) ve CaaS (CryptoasaService Hizmet olarak Kripto) dahil olmak üzere çeşitli ürünlerle bütünsel bir fintech platformu geliştiriyor. BTC, ETH ve USDT dahil 20'den fazla en popüler kripto paraların yanı sıra dünya çapında çok çeşitli yerel para birimlerini ve ödeme yöntemlerini destekleyen şirket, vermiş olduğu hizmetlerin karşılığında kuruluşundan bugüne 3 milyondan fazla kullanıcıyı web3'e dahil etti.

Öte yandan bu ortaklık, daha erişilebilir ve verimli bir dijital ödeme ekosisteminin önünü açtığı için fintech endüstrisi için önemli bir adım olarak görülüyor.

Ekonomi Haberleri

 • E-ticaretin uzman isimleri, zirvede buluşacak
 • SunExpress, 18 binden fazla depremzedenin tahliyesini gerçekleştirdi
 • Türk Hava Yolları, IATA'nın Havayolu Perakende Konsorsiyumu’na dahil oluyor
 • Ülker Bisküvi'den 195 milyon dolarlık sendikasyon anlaşması 
 • Bitkisel üretimde Cumhuriyet tarihi rekoru kırıldı
 • New York Borsası, Martı’yı Türk bayraklarıyla karşıladı
 • Aras Kargo’da üst düzey atama
 • Mazars Denge'den cinsiyet eşitliği vurgusu
 • TEB Yatırım, Devexperts’in geliştirdiği mobil alım-satım platformunu hizmete sundu  

Copyright 2023 Haber Günüm, Tüm Hakları Saklıdır